piątek, 27 marca 2015

news


Heii wszystkim!
Na początku chciałam Was przeprosić za brak postów na blogu, ale było to spowodowane szkołą i brakiem sensownych zdjęć. Dla mnie marzec był bardzo ''pracowity'', ponieważ miałam bardzo dużo nauki. W każdym tygodniu jakaś kartkówka lub sprawdzian, ale dałam radę. Nawet pani od matematyki powiedziała do mnie, że zaczęłam się uczyć, haha. Szkoda tylko, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale, prawda?
Tak ogólnie mówiąc co się u mnie działo: z sobotę na niedziele byłam na urodzinach koleżanki i przyznam, że było super. Świetnie się bawiliśmy. Na początku były same dziewczyny, ale potem przyszli niespodziewani goście, ale dzięki temu poznałam parę ciekawych osób.
W niedziele, gdy wróciłam do domu, nie czułam się najlepiej, ale musiałam się jakoś ogarnąć, więc chciałam wybrać się na spacer, ale stwierdziłam, że brakuje mi nowej książki i pojechałam do centrum handlowego, haha. Przy okazji wstąpiłam do innych sklepów i kupiłam sobie kombinezon. Jest to ciuch na lato, ale ta pora roku zbliża się do nas małymi kroczkami, więc zakup poczeka jeszcze trochę w szafie.

 kombinezon- C&A


A książka, którą kupiłam to:
Jest to druga część książki pt.:"O krok za daleko''. Przyznaje, że kocham książki tej autorki i jeśli szukacie czegoś o cudownej, ale zakazanej miłości, to polecam wam serdecznie!
To byłoby na tyle w dzisiejszy poście. Takie troszkę masło maślane, ale bardzo chciałam do Was napisać. Wiem, że pisałam o zdjęciach jakiś w plenerze i ten plan w końcu dojdzie do skutku, gdy pogoda się ustabilizuję, ponieważ dzisiaj kiedy miałam w końcu na to czas- padał deszcz. 
Piszcie w komentarzach co tam u Was słychać i do zobaczenia!
Klaudia.
1 komentarz:

  1. ale ładny kombinezon ! <3
    Poklikałabyś w link Sheinside w poście ? Z góry dziękuję <3
    stay-possitive.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze <3