wtorek, 3 marca 2015

too much


Heii wszystkim!
Post miał się pojawić troszkę szybciej i miał być ten, co zaplanowałam sobie wcześniej, ale lecę na spontana ze zdjęciami z piątku, ponieważ nie miałam czasu na zrobienie nowych. Jak się domyślacie po tytule posta mam natłok wszystkiego, a zwłaszcza spraw szkolnych. Mam tutaj na myśli sprawdziany, kartkówki, projekty itd. Jest tego baardzo dużo, a zwłaszcza w tym miesiącu. To jest jakaś masakra, a zwłaszcza ten bieżący tydzień. Poniedziałek zaczęłam od kartkówki z chemii, która niestety nie poszła mi dobrze i w ogóle zadania były trudne, bo 90% klasy dostało 1, tylko jedna 4 była, haha. Dzisiejszy dzień, czyli wtorek również nie mógł się obejść bez sprawdzianu, cudownie:) (wyczujcie ten sarkazm). Tak więc pisałam sprawdzian z biologii, z wiadomości z 1 klasy, ale dzięki mojej koleżance-Natalce (którą swoją drogą pozdrawiam, bo pewnie to przeczyta) przypomniałam sobie to co, to naprawdę było potrzebne do napisania tego i czuję, że poszło mi dobrze, chociaż nie chce zapeszać. Jutro natomiast piszę sprawdzian z matematyki, kartkówkę z niemieckiego i zaległą kartkówkę z biologii. Na szczęście już ogarnęłam to wszystko i teraz w spokoju mogę do Was pisać. Powiem szczerze, że najbardziej boję się matmy, ale myślę, że dam radę! Trzymajcie za mnie kciuki, haha. W środę mam zastępstwo z panem od fizyki, który obiecał nam kartkówkę, super! I w końcu piątek, który na tą chwilę pozostaje wolny, uf.
Wydawało mi się, że 3 klasa gimnazjum jest coś w stylu powtórzenia, a tutaj proszę, o wiele więcej pracy niż wcześniej. Do tego muszę zacząć poważniej zastanawiać się nad szkołą średnią...Przepraszam za takie nijakie zdjęcia, ale byłam zmęczona po szkole:( Pojawią się niedługo lepsze zdjęcia, ponieważ planuje coś z koleżanką.

A u Was jak w szkole? Też macie taki natłok nauki? 
Do następnego posta, który będzie już bardziej tematyczny!

Klaudia.

3 komentarze:

 1. super post!! kocham:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia
  Może obs?
  http://asiag-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam tyle nauki .... (2 gimnazjum ) ps. Jestem tu przez twój komentarz zostawiony pod moim postem i muszę powiedzieć ,że masz świetnego bloga (obserwuje ) :)

  mój blog - klik

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze <3